Komentarze po prologu

Za nami pierwszy odcinek specjalny tegorocznego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Co mówili kierowcy po rywalizacji na ulicach Baborowa?

Michał Kwieciński (Honda Civic): – Na prologu starałem się przyciskać i jechać optymalnie, jednak wiadomo, że zawsze może być lepiej. Nie wiem jak rywalizacja będzie przebiegała jutro, gdyż na zapoznaniu nie da się wyłapać wszystkich szczegółów. Oesy na pewno są szybkie, więc będzie interesująco i nikomu nie powinno brakować emocji.

Dariusz Poloński (Ford Fiesta R5): – Samochód jest niesamowity, odjedzą z każdego zakrętu bardzo szybko, więc potrzebujemy doświadczenia, żeby to wykorzystać. Rajd Baborowa to na pewno dobra opcja na trening przed Świdnicą, gdyż prędkości będą bardzo wysokie. Taka charakterystyka rajdu idealnie wpisuje się w naszą potrzebę poznawania auta i testy.

Marcin Gołek (Peugeot 208 R2): – Bardzo podobał mi się ten odcinek, zwłaszcza że jesteśmy rozgrzani po Memoriale. Jutro czekają nas bardzo szybkie oesy, podbijające, ze skokami i łącznikiem szutrowym, więc będzie ciekawie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pierwszą pętlę pojedziemy zachowawczo, żeby zobaczyć jak czujemy się w tym aucie.